STRONA GŁÓWNA STRONA GŁÓWNA
BUDOWNICTWO I USŁUGI BUDOWNICTWO I USŁUGI
OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA
GOSPODARKA ODPADAMI GOSPODARKA ODPADAMI
REKULTYWACJA REKULTYWACJA
OPŁATY ŚRODOWISKOWE OPŁATY ŚRODOWISKOWE
OBSŁUGA FIRM OBSŁUGA FIRM
POZWOLENIA DECYZJE WNIOSKI POZWOLENIA, DECYZJE, WNIOSKI
OCENA ODDZIAŁYWANIA OCENA ODDZIAŁYWANIA
GEOLOGIA GEOLOGIA
KATALOG ODPADÓW KATALOG ODPADÓW
AKTY PRAWNE AKTY PRAWNE
GALERIA GALERIA
OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA
KONTAKT KONTAKT

FOREKO ŚLĄSK


Priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług połączona z konkurencyjną ceną.
Największą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, którzy polecają nasze usługi.
Jesteśmy przekonani, że i Państwo będziecie się mogli o tym przekonać podejmując z nami współpracę w zakresie ochrony środowiska.

Sukces Naszych klientów jest naszym sukcesem!


Mamy przyjemność zaoferować Państwu:Gospodarka odpadami

Służymy pomocą wszędzie tam gdzie wytwarzane odpady stanowią problem dla ich posiadaczy. Zapewniamy sprawny i szybki odbiór odpadów własnym transportem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wszelkie środki niezbędne do prawidłowego wykonywania usług.  Więcej..


Rekultywacja terenów zdegradowanych i gleby

Oferujemy usługi w zakresie rekultywacji terenów zdegradowanych i składowisk odpadów - rekultywacja techniczna i biologiczna. Zabiegi rekultywacyjne pozwalają przywrócić wartości użytkowe i przyrodnicze terenom zdewastowanym i zdegradowanym przez działalność człowieka.   Więcej..


Naliczanie opłat środowiskowych

Oferujemy Państwu usługi w zakresie sporządzania wymaganych prawem ewidencji i sprawozdań oraz naliczania opłat za korzystanie ze środowiska. Ustawa Prawo Ochrony Środowiska nakłada na wszystkie podmioty gospodarcze obowiązek zgłoszenia wszelkich źródeł emisji zanieczyszczeń oraz odprowadzania odpowiednich opłat za korzystanie ze środowiska naturalnego. Zobowiązani są do tego wszyscy przedsiębiorcy, nawet ci, którzy w swojej działalności posługują się tylko jednym pojazdem.  Więcej..


Obsługa firm w zakresie ochrony środowiska

Na mocy podpisanej umowy realizujemy w Państwa imieniu wszelkie obowiązki wynikające z przepisów prawnych ochrony środowiska, odciążając od czasochłonnych procedur, obliczeń i sprawozdań, stanowiących obligatoryjny obowiązek przedsiębiorców.  Więcej..


Decyzje i pozwolenia środowiskowe

Oferujemy usługi w zakresie sporządzania wniosków o wydanie lub aktualizację pozwoleń, zezwoleń oraz innych decyzji administracyjnych w zakresie ochrony środowiska. Przygotowane przez naszą firmę wnioski prowadzone i monitorowane są do momentu uzyskania decyzji administracyjnej.  Więcej..


Ocena oddziaływania na środowisko

Oferujemy Państwu wykonanie opracowań określających potencjalne oddziaływanie projektowanej inwestycji na poszczególne komponenty środowiska poprzez sporządzanie wniosków o ustalanie zakresów raportów i raporty oddziaływania na środowisko na kolejnych etapach inwestycji. Należy pamiętać, iż procedura oceny oddziaływania na środowisko ma kluczowe znaczenie dla możliwości otrzymania dofinansowania projektów z funduszy Unii Europejskiej.  Więcej..


Geologia, badania, odwierty

Oferujemy Państwu usługi dotyczące realizacji zadań z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej, wiertnictwa, hydrogeologii oraz geotechnicznej obsługi budów.  Więcej..
Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie!

Profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne pozwala spełniać wymagania Naszych klientów, przez co trwale zdobywamy ich zaufanie.


Zapewniamy profesjonalne wykonanie przyjętych zleceń.
Zapraszamy do współpracy!
Linki
a

a